З’їзд мирян Коломийської єпархії

13 жовтня в Катедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї відбувся  з’їзд мирян з кожної парафії Коломийської єпархії. Цьогорічна тема зустрічі присвяченна покликанню до святості сьогодні.

Розпочали з’їзд із Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Преосвященний владика Василій (Івасюк) у співслужінні: декана Ланчинського о.Василя Ткачука, декана Чернелицького о.Василя Скрипки, декана Тисменичанського о.Василя Панівника та численного духовенства єпархії.

Після прочитання Євангелії зі Словом Божим до мирян звернувся о.Захар Михасюта. Особливу увагу присутніх священик звернув на роль мирянина в сучасному світі.

Після спільної молитви у нижній частині храму учасники послухали доповіді про “Біблійний та Літургійний аспект святості”, а також “Документи Церкви про апостолят мирян”. Відтак миряни мали працю в групах, де роздумували над темою святості сьогодні, а опісля представляли спільні напрацювання.

По завершенню серед найактивніших учасників, було проведено відбір делегатів на ІІІ з’їзд мирян УГКЦ, який відбудеться в Києві.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії