З Божим благословенням до нових починань

9 квітня в Отинійському ліцеї енергетичних технологій відкрили сучасну кухню-лабораторію для навчання учнів за спеціальністю кухар-кондитер та офіціант. На добре починання присутніх поблагословив митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Участь у відкритті також взяли високоповажні гості, а саме: директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА п.Віктор Кімакович зі своїм заступником п. Ігорем Гаврилюком, а також заступник директора навчально-методичного кабінету закладів професійно-технічної освіти п.Олексій Шафран.

Розпочалося дійство із благословення духовенством, які спільною молитвою та окропленням освяченою водою відкрили новий сучасний кабінет для вихованців закладу.

“В сьогоднішній день велику ціну має кожна професія, адже молода людина відчуваючи покликання до тієї чи іншої спеціальності вступає у навчальні заклади, де опісля, із Божою допомогою, осягає вершин навчання в певній галузі. Тому всіма силами влада і кожен з нас повинні дбати про те, щоб молодь  мала насамперед добрий приклад, гідний інвентар, місце де навчатися, а опісля працювати”, –  наголосив у своєму вітальному слові о.Василій.

Запрошенні гості урочисто перерізали стрічку та увійшли до нової кухні-лабораторії. Опісля директор департаменту освіти і науки п.Кімакович нагородив учня ліцею за зайняте 1-ще місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за спеціальністю електромонтер. По завершенню всі присутні зробити спільне фото.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії