XIV Різдвяний Фестиваль “Ой радуйся, земле!” відбувся в Коломиї

“Ой радуйся, земле!”, – це слова з добре відомої українцям колядки. Саме під такою назвою в Коломиї традиційно проходить різдвяний фестиваль, який об’єднує людей співом, що прославляє Боже Дитя. 

Незмінними організаторами заходу є Катехитична комісія Коломийської єпархії, Комісія освіти і виховання єпархії спільно з міським відділом культури. Для участі у фестивалі творчі колективи проходили електронну реєстрацію. Охочих долучитися до святкового дійства, в цьому році, було 26.

На урочистому відкритті з вітальним словом до усіх присутніх звернувся Преосвященний владика Василь (Івасюк) та начальник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк.

Відтак на сцені МПК “Народний дім” м.Коломиї учасники змінювали одні одних. Тут можна було почути як давні українські колядки, так і сучасні. Виступали для глядачів парафіяльні хори, ансамблі та родинні колективи. З пісенним дарунком на фестиваль завітали й гості – гурт “Гроно любові” з м.Івано-Франківськ.

Організаторів та самих виконавців було нагородженно подарунками й пам’ятними дипломами. По завершенню свята до присутніх звернулася голова Катехитичної комісії Коломийської єпархії та Комісії освіти і виховання с.Єремія Іванишин. Вона подякувала всім за присутність, зазначивши, що “якби не було вас, то не було б і цієї радості, яку ми сьогодні переживаємо”.

Наостанок коломийська громада спільно заколядувала та попрощалася зі сподіваннями знову зустрітися вже на ювілейному XV фестивалі.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії