Вулицями с.Назавизова пройшла театралізована Хресна дорога

У другу неділю Великого посту, 24 березня, жителі та гості села Назавизів Надвірнянського протопресвітеріату мали унікальну нагоду пройти молитовною ходою вулицями села, споглядаючи театралізовану Хресну дорогу, яку провели учасники товариства українських студентів-католиків “Обнова” з м. Івано-Франківська, для того щоб духовно піднести парафіян у часі Великого посту.

На кожній стації Хресної Дороги, на основі слів зі Святого Письма, була поставлена сцена, що допомагала присутнім краще пережити муки та смерть нашого Спасителя.

Декілька сотень людей присутніх на Хресній дорозі були надзвичайно вражені побаченим. Кульмінація сцени “Розп’яття” та сцени “Воскресіння” розбудили у людях приспані почуття любові до Ісуса Христа, до ближнього та жалю за вчинені гріхи.

Після Хресної Дороги до усіх присутніх звернувся парох храму Усікновення Голови Івана Хрестителя УГКЦ о. Роман Іванків і побажав, щоб образ Хресної Жертви Спасителя завжди просвічував їхні душі, спонукав до життя в Христі Ісусі. “Пам’ятаймо, що за нас заплачено дорогою ціною – кров’ю Господа нашого Ісуса Христа”, – зауважив священик.

Про позитив емоцій, про невгамовні враження людей від масштабного проекту можна багато говорити, але дякуємо Господу Богу за те, що зволив відбутися цьому великопосному дійству.

Автор: Василь Гаврищук для прес-служби єпархії


Новини єпархії