Владика Василій уділив піддияконські і дияконські свячення монахам Василіянської обителі

Монастир отців Василіян на Майзлях має давню історію, яка розпочалася 1936 року, з моменту закладення каменя під будівництво, і тримає по сьогодні. Брати-василіяни зуміли зберегти духовність свого засновника й примножити її поміж вірними Прикарпаття.

У переддень празника Христа Царя єпарх Коломийський кир Василій Івасюк відвідав обитель монахів, що в Івано-Франківську.

Перед початком служіння Великої Вечірні з Литією владика уділив піддияконські свячення чотирьом монахам-василіянам. Після нижчих свячень до новопоставлених піддияконів владика Василій звернувся такими словами: «Бог проникливо вдивляється у ваші очі і бачить випромінювання душі та запрошує прийняти піддияконське служіння, а також першим відкривати двері храму і ходити зі свічкою».

Наприкінці Великої Вечірні розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, кульмінаційним моментом якої стало дияконське рукоположення  нововисвячених піддияконів.

«Диякон зобов’язаний бездоганно служити Матері-Церкві, любити красоту храму і першим запалювати світильник слави в серцях людей. Благодать Святого Духа нехай допомагає нести гідно служіння у сучасному світі», – підкреслив владика Василій.

Опісля Божественної Літургії нововисвячені диякони висловили слова вдячності своєму святителеві, а також отцям-настоятелям.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії