Владика Василій уділив дияконські свячення у с. Гаврилівка

Диякони – це вибрані з посеред людей, котрі мають свої турботи, проблеми та негаразди, а від апостолів отримали взірець служіння людям у соціальних потребах. Це означає, що головна суть дияконського служіння полягає у практичній допомозі. В цьому основна ідея обрання на дияконське служіння.

15 листопада, єпарх Коломийський кир Василій Івасюк завітав з душпастирським візитом до села Гаврилівка Тисменичанського протопресвітеріату. Кульмінаційним моментом відвідин архиєрея стало дияконське рукоположення, яке владика Василій уділив студенту Івано-Франківської духовної семінарії брату Дмитру Щербатому.

У своєму слові архиєрей наголосив: «Основна ідея покликання на дияконське служіння – це бути «при столі» і часто залишатися в тіні не поміченим. Дияконський дух служіння у Новому Завіті означає, коли більший має прислуговувати іншим. Апостол Павло пише, що він іде до Єрусалиму послужити святим. Тому неабиякої ваги набуває служіння дияконії, котра демонструє бажання стати людиною-слугою для інших. Ось це головна мотивація для обрання на служіння».

На завершення новопоставлений диякон висловив слова вдячності Богу за дар життя та покликання, святителеві за уділення свячень, а також всім присутнім які прибули щоб розділити з ним цей радісний день.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії