Владика Василій привітав 10 окрему гірсько-штурмову бригаду з 4-ю річницею

1 жовтня 10 окрема гірсько-штурмова бригада, яка дислокується в Коломиї, відзначає 4-ту  річницю з дня створення. Привітали командування та особовий склад бригади завітав єпископ Коломийський владика Василій Івасюк спільно з військовими капеланами.

Урочисте святкування відбулося у Центральному містечку Яворівського полігону. На заході були присутні представники командування Збройних сил України, військових формувань, силових структур та державної влади.

Виконавши Гімн України, згадавши хвилиною мовчання полеглих військових у боях на сході держави, духовенство звершило молитву за Україну та українське військо.

Звертаючись до особового складу, владика Василій побажав захисникам України допомоги у звершенні жертовного служіння. Вітальні привітання на адресу військовослужбовців також звучали від командувача Західного оперативного командування генерал-лейтенанта Павлюка Олександра, командира 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Зубанича Василя, військових партнерів зі США та Литви, великої кількості гостей, які прибули, щоб своєю присутністю розділити радість святкування.

За зразкове виконання службових обов’язків чимало військових були нагороджені відзнаками Міністра оборони України, начальника Генерального штабу, командувача Західного оперативного командувння, командира бригади, міського голови Коломиї та духовенства.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії