Владика Василій освятив бічні престоли, тетрапод та дзвіницю у с.Черник

10 лютого правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) очолив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с.Черник, а також здійснив Чин освячення бічних престолів, тетраподу та дзвіниці. 

На церковному подвір’ї єпископа зустрів парох храму о. Мирон Тимів з численної парафіяльною громадою.

За Божественною Літургією кир Василію співслужили: протопресвітер Пнівський о. м Богдан Михайлина, парох о. Мирон Тимів, о. Григорій Данчишин, о. Олег Гуляк, о. Андрій Будзак, о. Микола Костик, о. Петро Ґедзик та ігумен Свято-Успенської Унівської лаври ієромонах Ілля Мамчак.

У своєму пастирському слові владика сказав, що неділя митаря Закхея представляє митника-корупціонера часів Ісуса Христа, який правдиво покаявся. Проповіник наголосив на тому, що місією священика є знайти таких митарів на своїй парафії та повернути їх в обійми Бога Отця, бо головним ворогом нашої Батьківщини та родини є корупція і злодійство.

“Сьогодні Христос наближається до нас і до страждачої у війні України так, як до митаря у Єрихоні, а тому поспішайте піднятись на “високе дерево”, щоб побачити Господа і тоді Він неодмінно побачить вас. Щаслива та людина, яка почує той заклик: “Я сьогодні маю бути в твоїм домі!”. Прошу Бога, щоб приклад євангельського грішного, але розкаяного чоловіка був корисним для нас. Щоб усі ми так само зустріли Христа і ніколи не розлучилися з Ним”, – сказав владика.

По завершенню богослужіння кир Василій подякував всім парафіянам та гостям за спільну молитву, а також жертводавцям, які дбають про церкву. Також владика відзначив працю пароха і з нагоди 20-річчя священства привітав його, нагородивши високою церковною нагородою – золотим хрестом з прикрасами.У свою чергу парох храму о.Мирон подякував єпископу за приклад пастирського служіння та батьківську опіку над вірними парафії. 

Після подячних слів відбулося мирування та освячення нової дзвіниці.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії