Владика Василій Івасюк відвідав парафію св. Архистратига Михаїла в Коломиї

Сьогодні, 21 листопада 2021 р. Б. – день, коли наша Свята Церква возвеличує та прославляє святого архистратига Михаїла й інших безплотних сил, Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, з нагоди храмового празнику здійснив душпастирський візит на парафію святого Архистратига Михаїла м. Коломиї, яка відзначає своє 150-ліття з дня освячення Собору.

Урочистості храмового празника розпочалися із зустрічі та привітань владик – Василія Івасюка та Йосафата Мощича. На Божественній Літургії, яку очолив Кир Василій Івасюк, владиці співслужили:  Кир Йосафат Мощич, єпарх Чернівецький, о. Петро Чиборак парох собору Архистратига Михаїла, о. Роман Кіцелюк протосинкел Коломийської єпархії  та духовенство Коломийського протопресвітеріату.

У своїй проповіді Кир Йосафат Мощич наголосив на важливій ролі Архангела Михаїла в історії людства. Бо він зумів кинути виклик сатані й стати на сторону Бога. Маючи такого могутнього покровителя, ми також не повинні боятися розпочати свою духовну боротьбу із силами темряви. Попереду нас очікує перемога, бо «Хто, Як не Бог».

Парох собору Архистратига Михаїла о. Петро у свою чергу подякував владиці Василію й владиці Йосафату та запрошеним отцям. А також отець Петро відзначив парафіяльну спільноту, котра активно бере участь у житті парафії, а особливо при реставрування Храму.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії