Владика Василій Івасюк очолив Хресну Дорогу в с. Пилипи

У четверту неділю Великого Посту, 11 квітня 2021, Преосвященний Владика Василій взяв участь у молитовній Хресній Ході вулицями с. Пилипи, Корницького протопресвітеріату, яку організував о. Юрій Свищ.

Над стражданнями Ісуса Христа, нашого Господа та Спасителя, розважали: духовенство Корницького протопресвітеріату, представники влади, економічна рада парафії, церковне братство, учителі, учні, семінаристи, молодь, діти та велика кількість вірян. Великочисельний молодіжний хор чудовим співом прикрасив Хресну Дорогу.

Роздумуючи над розважаннями Хресної Дороги, молільники крок за кроком простували за Христом, перепрошуючи Його за свої гріхи, які завдали й завдають Йому такого невимовного болю, незліченних ран, страшних мук та терпінь.

Преосвященний Владика Василій, звертаючись до усіх молільників, наголосив: «Христос дав нам спосіб, яким він може доторкнутися до нас своєю рятівною силою. Це відбувається через святу Тайну Покаяння. Ми називаємо це тайною прощення і зцілення, бо Христос підіймає нас зі самого дна гріховної безодні та лікує те, що в нас хворе чи ушкоджене. Святі Тайни – це ліки. Наша неміч і хвороба перед Божою силою — ніщо. З вірою в Бога ми стаємо сильними та спроможними перемагати сили темряви, кожну хворобу і всяке горе. Божественний Цілитель бере на себе важкий тягар і нас оновлює. Отже, у Тайні Покаяння отримуємо прощення і відкриваємо рани нашої душі. Кожна людина і наша держава Україна цього посту приходимо до Христа – надії безнадійних та просимо пробачити нас, полікувати і благословити».

До кінця добігла Хресна Дорога, а напроти Храму на наших молільників очікували чудові Божі творіння: гніздо лелек. Побачивши їх, Владика Василій вимовив: «Якщо тут є гніздо бузька, значить цю парафію очікує велике майбутнє».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії