Владика Василь (Івасюк) відслужив молебень до Пресвятої Богородиці

Місяць травень у нашій церковній традиції  присвячений Пресвятій Богородиці. Впродовж цього часу вірні величають Небесну Покровительку особливими молитвами.

Сьогодні біля скульптурного зображення Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території єпархії, владика Василь (Івасюк) у співлужінні з адміністратором катедрального собору о.Володимиром Білослудцевим очолив молебень. Знести свої молитви та віддати пошану Богородиці прийшли студенти Дяківсько-катехитичнго коледжу, чимало коломиян та дітей.

По завершенні відправи владика Василь звернувся до присутніх зі словом-проповіді, темою якого стала сила молитви та заступництво Пречистої Діви Марії.

“Ми прибігаймо до Борогодиці з бідами та труднощами, а Вона як любляча Матір загоюює рани,  даючи полегшення і допомогу в усіх потребах життя. Знаємо, що для поневоленого народу України Богородиця у всі часи  була першою Заступницею і Помічницею. Тож моліться до Неї, випрошуючи покровительства у цей нелегкий час для наших воїнів. Приверніть Її милість своїми молитвами і нехай Покров Пресвятої Богородиці буде над усіма нами та  Україною!”, – сказав владика.

Відтак єпископ благословив присутніх через покроплення свячною водою та мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії