Відійшов до вічності о.Тарас Чепіль – священнослужитель Коломийської єпархії

З сумом повідомляємо, що 26 листопада, на 90 році життя, після важкої недуги, відійшов до Господа отець Тарас Чепіль – священик-емерит Коломийської єпархії УГКЦ.

Порядок похоронних богослужінь:

27 листопада

13:00 год. у домі новопреставленого протоієрея відбудеться панахида за адресою (вул. Лотоцького 2 кв.4, м. Снятин) і перенесення тіла до Храму Чуда Святого Арх.Михаїла УГКЦ м.Снятин.
18:00 год. священичий парастас (Храм Чуда Святого Арх.Михаїла УГКЦ м.Снятин)

28 листопада
09:00 год. Божественна Літургія, чин ієрейського похорону (храм Чуда Святого Арх.Михаїла УГКЦ м.Снятин)

Єпарх  Коломийський єпископ Василій (Івасюк), єпархіальна курія, духовенство та віряни єпархії складають співчуття родині покійного о.Тараса та всім людям доброї волі, які переживають відхід до вічності новопреставленого ієрея.

Біографічна довідка:  Отець Тарас Чепіль народився в сім’ї греко-католицького священика 11 травня 1929 року в с.Журавно на Львівщині. Навчання розпочав у 1936 році в народній школі с.Шили (Тернопільщина). У 1952 році закінчив Львівський ветеренарний інститут, а в 1968 педагогічний факультет Московської ветеринарної академії. Працював головним ветлікарем Надвірнянського району, лабораторним працівником в м.Городенка, Снятині та Івано-Франківську. З 1989 року на пенсії, однак, під впливом обставин, відчув потребу і покликання служити нашій Церкві. Екзамени склав екстерно в Івано-Франківському теологічно-катехитичному духовному інституті. 

Піддияконські свячення отримав з рук владики  Софрона Дмитерка у серпні 1993 року. 22 грудня 1993 року відбулись дияконські свячення, а вже 27 серпня 1994 року – священичі свячення, які уділив владика Павло Василик.

Дуршпастирську діяльність проводив при храмі Покрови Пресвятої Богородиці с.Підвисоке, згодом при церкві св.Миколая в с.Орелець. У 1998 році був призначений адміністратором церкви Успення Пресвятої Богородиці с.Вовчківці.  Крім того працював вчителем християнської етики у Снятинській школі № 2 та вчитилем латинської мови в Снятинській гімназії.

Джерело: прес – служба Снятинського деканату 


Новини єпархії