Великоднє богослужіння у Катедральному соборі м.Коломиї (відео)

28 квітня, у день великого свята Христового Воскресіння єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) звершив Великодні богослужіння Катедральному соборі Преображення Христового.

Спільно з духовенством єпископ помолився Надгробне, Пасхальну Утреню та очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Зветаючись до коломиян та гостей міста зі словом проповіді, кир Василій наголосив, що Воскресіння Христове – це фундамент віри і найважливіша перемога над всяким злом.

“Перемога Христа над смертю — це духовна і фізична реальність. Ісус дійсно воскрес тілом заради спасіння всіх людей. З Його воскресінням смерть втратила свій неминучий характер, а для тих, хто увірував у Христа, вона стала народженням у вічне життя і відкритими дверима до Небесного Царства”, – сказав владика.

Великоднє богослужіння в Катедральному соборі м.Коломия

Пряме включення Архиєрейської Божественної Літургії з головного храму Коломийської єпархії. Богослужіння очолює Преосвященний владика Василій Івасюк спільно з духовенством.

Опубліковано Коломийська єпархія УГКЦ Субота, 27 квітня 2019 р.

Свято Воскресіння, на думку проповідника, це радість й особлива любов до всіх людей. “Христос наближається до нашої убогої душі й обіймає усіх своєю безмежною любов’ю “і одні одних обнімімо”, як брати, і тим, хто ненавидить нас, пробачимо все з воскресінням!”. Ворогам простімо їх неприязнь і так будемо мати радісний настрій та вітати завжди один одного поцілунком любові. Насправді навчитись жити на хвилях радості й любові можливо, тільки потрібно невпинно очищати повсякчас душу від гріхів і виконувати Божі заповіді – тоді й з нами буде Христос”, – продовжував кир Василій.

Наостанок Преосвященний владика привітав усіх найважливішою подією у християнському світі: “від серця, сповненого світлою радістю від Воскреслого з Гробу Спасителя, засилаю найщиріші вітання всім вірним Коломийської єпархії, молоді і дітям, нашим заробітчанам і воїнам української армії, хворим і полоненим, пенсіонерам та всім потребуючим помочі. Вітаю всіх вас цими життєрадісними і життєдайними словами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!”

Опісля віряни вийшли на площу перед собором, де священнослужителі розпочали освячення великодніх кошиків. Через покроплення свяченою водою вони благословили принесену їжу та самих парафін на радісне святкування воістину величного свята.

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії


Новини єпархії