В с. Ворона вшанували пам’ять Героя України – Івана Дубея

14 жовтня в нашій країні відзначають День Захисника та Захисниць України.

В цей день ми згадуємо та вшановуємо Героїв України, які боронять незалежність нашої Батьківщини. На жаль, багато із них уже у вічності.

Вдячні жителі с. Ворона у цей день віддали шану своєму односельчанину – воїну Івану Омельяновичу Дубею, котрий загинув 4 грудня 2017 р. від снайперської ворожої кулі.

Чин панахиди очолив адміністратор парафії о. Юрій Боєчко разом із чисельною громадою. В поминальній молитві взяли участь: заступник Івано-Франківського міського голови п. Олександр Левицький, голова Отинійської ОТГ п. Олег Савчук, а також староста с. Ворона п. Світлана Кондрат, побратими та учасники ООС.

Довідково: Іван Омелянович Дубей (позивний Дівіді) народився 20.01.1988 року у селі Ворона Коломийського району Івано-Франківської області.

На війні він встиг побути двічі. Після першої ротації на Схід повернувся додому, побув там десь з півроку та вирушив назад.

Старший солдат, командир БМП-1, кулеметник 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Івана Дубея поранили 4 грудня, поблизу Попасної, що на Луганщині. У нього поцілив ворожий снайпер. Чотири дні дніпровські медики боролися за його життя.

7 грудня він помер у реанімаційному відділенні лікарні їм. Мечнікова у Дніпрі. У нього залишились бабуся, батьки та молодший брат.

Указом Президента України від 27 червня цього року № 189/2018 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджений старший солдат Іван Дубей.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії