В Отинії відсвяткували храмовий празник

21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, в Отинії святкують храмовий празник. Святкові Богослужіння розпочалися в навечір’я празника Великою Вечірнею з Литією, яку очолив парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Продовжилися урочисті Богослужіння зранку, 21 вересня, на подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці Великою Утренею та Божественною Літургією, яку очолив о.Василій у співслужінні численного духовенства Коломийської єпархії та Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На храмове свято, традиційно прибуло багато вірних із Отинії та навколишніх сіл: Угорники, Торговиця, Виноград, Старі Кривотули, Грабич, Глибока та інших.

Із привітальним словом до парафіян звернувся добрий парафіяльний товариш та сусід о.Олег Віжга, священик звернув увагу на важливість присутності Пресвятої Богородиці, як Матері Божої та Матері і заступниці всіх християн у нашому повсякденному житті.

Своїм прекрасним співом урочисту Літургію прикрасив величавий парафіяльний хор. В часі Богослужінь вірні багаточисельно приступили до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії.

У свою чергу отець-парох щиро привітав священиків та вірних, які прибули, щоб розділити велику радість храмового празника та побажав усім священикам й мирянам Божого благословення, опіки Пресвятої Богородиці та многих літ. Опісля відбулося традиційне освячення води та благословення через обряд мирування.

На завершення усі присутні молилися за мир в Україні, молитву “Боже Великий Єдиний”.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату

Фото: Галина Семчук


Новини єпархії