В Отинії провели виховний захід “Вода – це життя”, де закликали берегти Боже творіння

7 березня, в рамках екологічної програми, в Отинійській художньо-ремісничій школі відбувся виховний захід – “Вода – це життя”.

Організаторами стали парафія Зіслання Святого Духа спільно з художньо-ремісничою школою. Вони переконані, що такі заходи формують в дітей екологічну культуру та свідомість, виховують бережне ставлення до Богом створеного довколишнього світу, зокрема й води.

Участь у виховному заході взяла молодь із обмеженими фізичним можливостями “Надія Отинії”. Перед початком присутні спільно помолилися, а відтак їхні починання благословив митрофорний протопресвітер о.Василій Мельничук.

У своєму слові священик зазначив, що вода, як невід’ємний елемент людського життя, в сьогоднішній день потребує особливої уваги кожної людини.

“Джерелом життя, без якого на землі не може існувати жоден живий організм, є вода. Наша планета з кожним роком все більше страждає від забруднення, вирубки лісів, посухи… Все це також позначається на воді, тому ми повинні добре усвідомити, що зникнення її є найбільшою небезпекою. У часи багатьох екологічних криз, кожен з нас має залишатися зразковим християнином, який бережно і з шаною ставляться до Божих дарів, щоб втративши потім не доводилось цінувати”, – пояснив о.Василій.

Відтак молодь малювала тематичні плакати і навіть спробувала свої сили у майстер-класі з виготовлення підсвічників у поєдненні з технікою квілінг.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії