УКУ запрошує в гості найкращих студентів країни (анонс)

12-14 травня Український Католицький Університет та Магістерська програма «Екуменічні науки: Примирення» відкриває свої двері для активних та цілеспрямованих студентів та випускників українських вишів.

На учасників проекту чекатиме незабутня інтенсивна освітня програма в ході якої вони познайомляться з можливостями магістерської програми «Екуменічні науки: Примирення». В програмі триденного заходу надзвичайні лекції провідних викладачів УКУ, знайомство з відомими львів’янами,  які сьогодні працюють для того, щоб змінювати простір навколо себе на краще.

Крім того учасники проекту матимуть унікальну можливість відвідати двогодинний тренінг з лідерства від викладача Львівської бізнес-школи УКУ та виконавчого директора Центру Лідерства УКУ – Андрія Рождественського. Під час проекту учасники та учасниці також зможуть більше дізнатися про умови вступної кампанії 2019 та познайомитися зі студентами з інших університетів країни.

Щоб потрапити в УКУ на кілька днів в ролі студента магістратури, необхідно заповнити аплікаційну форму та додати до неї мотиваційний лист. У ньому розповісти про свої попередні успіхи та майбутні амбіції, втілити які допоможе участь проекті чи навчання на обраній магістерській програмі.

Нагадаємо, що попередньо проект MA УКУ: Demo’2019 вже провів заїзди з магістерських програм «Право», «Журналістика», «Фізична терапія», «Історія» та «Медіакомунікації».

Якщо у вас є пропозиції, ідеї чи питання щодо участі в проекті звертайтеся до керівника Відділу Рекрутингу Анни-Юстини Турчиновської (електронна пошта turchynovska@ucu.edu.ua, моб. (097) 015 34 36)


Новини УГКЦ