У Музеї-садибі родини Шухевичів с. Тишківці вшанували пам’ять Йосипа Сліпого

09 Листопада 2022 - Новини єпархії
9 листопада 2022 р. Б. катехитична комісія та комісія у справах освіти та виховання Коломийської єпархії УГКЦ спільно із Музеєм-садибою родини Шухевичів с. Тишківці вшанували пам’ять Йосипа Сліпого.
130 років минає з часу народження Йосипа Сліпого, цього геройського ісповідника віри, одного з найвідважніших борців за права Христової Церкви та українського народу, світлого символу незламного борця за Божу правду й людську гідність.
Присутні мали нагоду оглянути виставку, присвячену його незламному життю, прослухати лекції та подивитися фільм про життя і діяльність глави УГКЦ.
Про нелегкий шлях Патріарха Йосипа їм розповіли: о. Роман Малярчук (комісія у справах освіти та виховання Коломийської єпархії УГКЦ), о. Ярослав Врублевський (катехитична комісія Коломийської єпархії УГКЦ).
Також слово мали: п. Андрій Левкович (депутат обласної ради), о. Ярослав Олійник (адміністратор храму Івана Хрестителя с. Тишківці Коломийської єпархії ПЦУ), п. Марія Підлиснюк (завідувачка філіалом музею), п. Наталія Майдан (учителька та відома Покутська співачка).
Патріарх Йосип Сліпий був ревним ісповідником віри, багатогранною історичною постаттю. Він пройшов дивовижний шлях: від хлопчини з української хліборобської родини до велета духовності та культури. Йосип Сліпий вважав себе батьком усього українського народу, тож так і діяв, дбав не про себе, а про Україну, українську церкву. Він – незламний український патріот, український державник і той, хто не зрадив своєї віри.
Пресслужба Коломийської єпархії