У Коломийській єпархії відбулося засідання Катехитичної комісії

17.11.2022. р. Б. відбулося засідання Катехитичної комісії Коломийської єпархії.

Розпочалися збори із Божественної Літургії у храмі великомученика Пантелеймона, котру очолив о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії, у співслужінні з отцями із Катехитичної комісії.

Вкінці Божественної Літургії о. Роман Кіцелюк передав вітання від Преосвященного Владики Василія, правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, та наголосив на важливості катехизації та постійній праці з дітьми, молоддю та вірними.

Опісля, відповідальні за катехизацію отці спільно із о. Юрієм Лукачиком, синкелом у справах мирян, о. Ярославом Врублевським, Головою катехитичної комісії Коломийської єпархії, подали працю комісії, наголосили на викликах, з якими зустрічаються священники й катехити на своїх парафіях під час війни.

Підвівши підсумки, присутні приступили до робочого обговорення та затвердження річного плану на 2023 р. Б. Також наголосили на тісну співпрацю з комісією у справах молоді та комісією освіти й виховання. Обговорили спосіб духовної формації та професійний ріст катехитів Коломийської єпархії.


Новини єпархії