У Коломийській єпархії відбулася презентація медіапроекту «Католицизм: мандрівка до серця віри»

14-15 грудня 2022 р. у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия відбулася презентація медіапроекту «Католицизм: мандрівка до серця віри».

Участь у презентації взяло духовенство Коломийські єпархії. А представили презентацію: с. Климентія Луків, Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата, ідейниця та промоутерка цього проекту, с. Тереза Прус, Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата, та о. Олег Кіндій, богословський редактор проекту, а також професор кафедри богослов’я УКУ та доктор патристичного богослов’я.

с. Климентія розповіла про ціль та мету даного проекту, а також про різні виклики та перешкоди, які виникали під час його створення. Адже реалізувати цей проект в Україні сестра Климентія прагнула ще у 2016 році. Спочатку її ідею підтримали її сестри, а далі церковна влада і пізніше – велика кількість волонтерів. І вже у 2018 році розпочалась робота над перекладом книги та 10-серійного однойменного фільму «Католицизм». Також вона презентувала навчальний зошит, складений на основі кінострічки та книги, пояснивши його користь для молитовних і парафіяльних спільнот.

«Католицизм: мандрівка до серця» містить у собі вчення про католицьку віру, яке розкривається через добро, любов та красу. У 10 розділах книги та 10 серіях фільму доступно розкрито Особи Ісуса Христа, Його Матері Марії, подано приклади апостолів та святих, наголошено на містерію таїнства Євхаристії, силу молитви та єдність Христа і Його Церкви. Ця книга допоможе усім нам глибше пізнати свою віру, представникам інших конфесій – краще зрозуміти Католицьку Церкву, а невіруючим людям – дізнатися, чому так багато людей у світі обирають християнство, навіть коли стикаються з випробуваннями чи гоніннями.

 

Пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії