У Коломиї відбулась зустріч молоді на молитву Тезе

Тезе – навіває найкращі і незабутні спомини, це слово на устах багатьох молодих людей, які побували в чарівному куточку на півночі Франції чи інших країнах Європи на традиційних зустрічах молоді. Такі з’їзди дають можливість поділитися досвідом, пізнати регіон, завести нові знайомства і головне спільно єднатися в молитві за мир.

Вперше, 4 березня, в Катедральному соборі Преображення Христового  відбулась зустріч молоді на молитву Тезе. Перед початком захід благословив Преосвященний владика Василь (Івасюк). Відтак присутніх пройняла по-особливому тепла і молитовна атмосфера недільного вечора. Щирі слова не переставали лунати з уст молодих людей. Кожен з них мав можливість висловити свої прохання до Бога та щиро поспілкуватись з Ним, що так важливо в часі Великого посту.

Багато голосів співали Богові, дякуючи за нескінченні ласки, які Всевишній зсилає людству. Ця молитовна зустріч надовго залишить слід у серці кожного, хто був її учасником.

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні вперше буде проведено зустріч Тезе. З 27 квітня по 1 травня місцем зустрічі стане м.Львів, куди з’їдеться молодь України, а також різних країн Європи.

Автор: Марія Щербанюк, секретар Комісії у справах молоді

 

Особливо в цей час, коли наша країна готується до “регіональної зустрічі молоді”, яка має відбутися 27 квітня – 1 травня цього року у Львові.


Новини єпархії