У Коломиї провели волейбольний турнір між духовенством та вчителями

1 листопада волейбольний турнір між духовенством Коломийської єпархії УГКЦ та представниками різноманітних професій та закладів продовжився у Коломийській ЗОШ № 6 імені Героя України Тараса Сенюка.

Така товариська зустріч з волейболу стала традиційною, адже проводиться  вже втретє. До слова священики та вчителі цієї школи налагодили добру співпрацю як на спортивному майданчику, так і в духовному вихованні та пастирській опіці учнів та педагогів. Все це – завдяки добрій співпраці дирекції школи та о. Ярослава Врублевського – сотрудника парафії священомученика Йосафата м. Коломия.

На початку всі спільно помолилися, а о. Володимир Гуменюк, референт відділу душпастирства спорту у Коломийській єпархії, та директор школи пані Лідія Семенюк привітали учасників, побажавши успіхів. Також о. Володимир Гуменюк вручив скромний, але потрібний для школи подарунок – волейбольний м’яч, який передав голова Федерації волейболу Коломийщини Василь Мацьків.

Втім, якщо минулих разів священики отримували беззаперечні перемоги, то цього разу команда вчителів була дуже достойним супротивником, а навіть виграла одну з партій, хоч і товариського, але безкомпромісного матчу. Гра завершилася рахунком 2:1 на користь духовенства. А наступна партія, в якій команди обмінялися гравцями, завершилася нічиєю.

Також вчителі та священики домовилися продовжувати співпрацю в спортивному плані, а  особливо в духовній опіці учнів, оскільки власний добрий приклад здорового способу життя є найкращим способом виховання дітей та учнів.

Щиро дякуємо дирекції та вчителям школи № 6 та плануємо продовження подібних спортивних змагань.

Автор: о. Олександр Селезінка для прес-служби єпархії


Новини єпархії