У Катедральному соборі м.Коломия відбулась конференція духовенства єпархії

18 жовтня 2018 року Божого, з благословення єпарха Коломийського владики Василя (Івасюка), відбулася літургійна конференція на тему: “Святі Таїнства: історія-розвиток-богослов’я”.
 
На запрошення літургійної комісії Коломийського єпархії доповіді на тему “Святі Таїнства Втаємничення” та “Святе Таїнство Покаяння” виголосив о.д-нт Василь Попелястий, викладач УКУ та заступник голови літургійного комісії Львівської Архиєпархії.
 
У своїх доповідях о. Василь заторкнув історію становлення Таїнств, наголосивши на постановах сучасних документів УГКЦ та порівнявши їх чини у різних обрядах. Також, доповідач наголосив і на сучасних викликах, котрі постали перед літургістами при підготовці повного видання Требника в УГКЦ.
 
Отці з задоволенням слухали доповіді та вели жваву дискусію із доповідачем, котрий радо давав відповіді на питання. По завершенню конференції, голова літургійної комісії Коломийського єпархії о. Богдан Киктик від імені владики та отців подякував о.Василію за цікаві та актуальні доповіді, а також побажав Божого благословення та многих літ життя.
 
Автор: о. Богдан Киктик, голова літургійного комісії Коломийського єпархії

Новини єпархії