У Карітасі Коломийської єпархії пройшла екуменічна Хресна дорога

«Такі дуже різні, але об’єднанні в любові та молитві»: ці слова стали девізом спільних розважань над Христовими Страстями. Ініціатива відбулася в рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах». До Хресної дороги та сьогоднішніми подіями у їхньому світлі долучились представники УГКЦ, ПЦУ, РКЦ, УЦХВЄ, військові капелани, пластуни, родичі загиблих героїв, переселенці, волонтери та працівники Карітас Коломия.

“Проєкт “Долаючи розломи в громадах” передбачає налагодження та вирішення конфліктів. Найбільша його мета – побудова мирного середовища завдяки спільним зустрічам. Якраз таким заходом стала екуменічна Хресна дорога. Молитвою за мир в Україні ми поєднали різні конфесії, активістів, родини загиблих воїнів”, – каже пані Ірина Турянська, керівниця проєкту “Долаючи розломи в громадах”

До слова, Карітас Коломия висловив щиру вдячність о. Василю Мізюку, о. Сергію Дмитруку, о. Юрію Захаревичу, п. Роману Филипів, п. Наталі Тарабалці, п. Євгенії, п. Наталії Кузьміній, п. Марії Андрійчук, п. Юлії Пелих, п. Анжеліці Барашовець, п. Яні Перекаші, п. Дарині Яремчук, п. Вероніці Довбуш та Богдану Міляру, які радо погодилися долучитися до молитовної ініціативи.


Новини єпархії