У Яківці попрощалися з отцем Михайлом Халабарчуком

Днями сумна звістка сколихнула Коломийську єпархію – відійшов до вічності 47-річний о. Михайло Халабарчук – священнослужитель Тлумацького протопресвітеріату.

30 січня у Яківці, рідному селі священика, було відслужено Священичий парастас. Наступного дня Літургію та Чин поховання очолив єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк). Спільно з владикою співслужили: протопресвітер Тлумацький о.м. Павло Дутчак, протопресвітер Корницький о. Володимир Дрозд, протопресвітер Обертинський о. Володимир Барновський та численне духовенство єпархії.
“Собором священиків служимо Божественну Літургію і відправляємо похоронні молитви за новопреставленого священноієрея Михайла Халабурського, від якого треба собі взяти за приклад його покірність, ревне служіння людям і по-християнському переносити недугу”, – сказав у своєму слові єпископ.
Далі кир Василій висловив співчуття родині покійного о. Михайла та всім людям доброї волі, які переживають відхід до вічності новопреставленого ієрея.

“Дорога дружино Ольго, мамо і тату, дякуємо вам за вашого сина, який став священиком. Вам дуже важко відпроваджувати його до вічності. Залишаються сиротами двоє синів. Осиротіли дві парафії. Люди втратили доброго пастиря. Жителі села Яківка втратили також доброго односельчанина. Єпархія втратила доброго священика…”, – продовжив владика.

Нагадаємо,  останнє місце служіння о. Михайла було на парафіях Різдва Пресвятої Богородиці с. Гринівці та Перенесення мощей свят. Миколая с. Грушка. Тому попрощатися і віддати шану покійному прийшло чимало парафіян.

Після Літургії відбулося останнє цілування. Єпископ прочитав Прощальну молитву, полив єлеєм обличчя покійного священнослужителя і накрив воздухом. Далі похоронна процесія рушила до цвинтаря, де духовенство відслужило Панахиду, а єпископ запечатав гріб новопредставленого священика. 
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії