Турнір з волейболу серед духовенства та вчителів провели у Коломиї

Серія товариських волейбольних зустрічей між духовенством Коломийської єпархії УГКЦ та представниками навчальних закладів продовжилася 28 лютого в Коломийській ЗОШ № 7.

За сприяння дирекції школи на спортивному майданчику зустрілися вчителі та коломийські священики.

На початку всі спільно помолилися, а референт відділу душпастирства спорту в Коломийській єпархії о. Володимир Гуменюк у привітальному слові благословив учасників та передав для школи волейбольний м’яч, люб’язно наданий головою Федерації волейболу Коломийщини Василем Мацьківим. Директор школи Оксана Якубовська також подякувала всім за співпрацю, а особливо відзначила добрі напрацювання, які педагогічний колектив реалізовує разом з о. Володимиром. Наостанок вона побажала гравцям команд гарної гри.

І справді, на волейбольному майданчику, попри товариську гру, було дуже гаряче. Молоді вчителі показали характер і добру злагодженість, а також високі вміння і виграні ними три партії заставили священиків зосередити всі сили на грі. І хоч у наступних партіях духовенство взяло реванш, однак для цього треба було прикласти чималих зусиль.

Священнослужителі висловлюють подяку вчителям та дирекції школи за організацію міні-турніру, сподіваючись на продовження співпраці як у спортивній сфері, так і в духовній опіці учнів та колективу. Також щира вдячність голові Федерації волейболу Коломийщини Василю Мацьківу  за наданий якісний волейбольний м’яч для школи.

Автор: о. Олександр Селезінка для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії