​Товариство молодих інвалідів та їх батьків “Надія Отинії” святкує 5-ти літній ювілей

У неділю, 6 травня, товариство молодих інвалідів та їх батьків “Надія Отинії” відсвяткувало свій перший п’ятилітній ювілей. Розпочалися святкування в храмі Зіслання Святого Духа, куди всі підопічні прибули на Божественну Літургію. По завершенню богослужіння парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук вручив товариству єпископську грамоту та образ. Відтак святкування ювілею продовжилось концертом. Серед запрошених на урочистий захід завітали представники благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ”, Коломийської районної державної адміністрації та Львівської освітньої фундації.

На початку святкового концерту до слова запросили о.Василія Мельничука, який звертаючись до присутніх сказав: “Бути добрим християнином – це бути по-справжньому милосердним, не боятися допомагати тим, хто цього потребує, навіть не обов’язково фінансово, інколи наше добре слово, а й навіть посмішка зможе їм допомогти”

На завершення директор товариства п. Антоніна Шушкевич подякувала всім жертводавцям та людям доброї волі за те, що допомагають творити добро для потребуючих.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії