Священичий парастас за о. Іваном Качанюком

Увечері 2 травня в парафіяльному храмі с.Фитьків відбувся священичий парастас за священиком Коломийської єпархії  о.Іваном Качанюком, який, після важкої недуги, упокоївся у Бозі на 58-му році життя. 

Заупокійне богослужіння очолив Митрополит Івано-Франківської Архієпархії кир Володимир (Війтишин) спільно з єпархом Коломийським кир Василієм (Івасюком), ректором Київської духовної семінарії протоієреєм о.Петром Жуком та віце-ректором Івано-Франківської семінарії о. д-р. Андрієм Чорненком. На спільну молитву також зібралось численне духовенство.

По завершенню Митрополит Володимир висловив слова співчуття рідним і всім, хто переживає відхід до вічності новопреставленого протоієрея. Також він наголосив на чеснотах, які помітно вирізняли священика, зокрема стійкість у вірі за часів підпілля, гідний приклад для наслідування та опіку над вірними багатьох парафій до яких був покликаний служити.

Наостанок кир Володимир зачитав розпорядок заупокійних богослужінь, звернувши увагу присутніх на тому, що 3 травня о 21. 00 год. буде служитися Літургія для священиків, які прибули з далеку, а особливо з-за кордону.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії