“Слово Боже в житті християнина” – на парафії с-ща Заболотів провели інтелектуальну гру

З нагоди Року Божого Слова в Україні, 1 грудня, на парафії Св. Арх. Михаїла в с-щі Заболотові, пройшла інтелектуальна гра “ЩО? ДЕ? КОЛИ?” між парафіяльними молитовними групами під назвою: “Слово Боже в житті християнина”.

На початку всі разом в молитві попросили Святого Духа помочі для кращого розуміння та праці над питаннями. Уся гра складалася із трьох турів, кожен з яких представляв блок питань по біблійних книгах, що були заздалегідь дані групам для опрацювання, а саме: Буття, Приповідки, Авакум, Євангелія від Матея, Марка, Луки та Івана. Кожен тур мав певний рівень складності та власну кількість питань: I тур – легкий, 30 запитань; II тур – середній, 25 запитань; III тур – важкий, 20 запитань. Для роздумів та написання однієї відповіді відводилася всього хвилина.

Учать у грі брали чотири молитовні групи, які мали свої назви та девізи:

“Полум’я любові” – “Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам!”

“Серце Ісуса” – “Бога всім серцем любити і Йому єдиному служити!”

“Світло Христове” – “Світло у серцях несемо, бо за Господом ми йдемо!”

“З нами Бог” – “Бог з вами, Бог з нами, є і буде віками!”

Питання були різного характеру, але дуже цікавими, деякі потребували детального обговорення у групі. Відповіді оцінювало журі, які приклалися також і до організації цієї гри. Сюди входили: сотрудник парафії о.Володимир Кмита та катехити – Наталія Мартинюк, Марія Цвілинюк, Ірина Сенчук. Також були помічники: Святослав Козаченко, Іванна Цвілинюк, Іванна Дем’янюк та Олексій Сенчук. Ведучий, який зачитував питання та головний організатор гри д-н Роман Бойчук.

Між турами було кілька хвилин перерви, в часі якої групи пригощались  гарячим чаєм та різними смаколиками, що самі й приготували. Також цей час використовували для спілкування один з одним.

Після підрахунку балів переможницею стала команда “З нами Бог”. За належну підготовку та участь у грі всі учасники отримали диплом і коробку печива, а команда-переможець ще й коментарі до чотирьох Євангелій.

Сама гра проходила у родинній атмосфері, тому всі залишилися задоволені та виявили бажання продовжувати подібні турніри. На завершення зробили спільну фотографію, а також поручили себе під покров Богородиці в молитві “Під твою милість”.

Автор: диякон Роман Бойчук для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії