Преосвященний владика Василій молився Акафіст до Страстей Христових на парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Коломия.

14 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, молився Акафіст до Страстей Христових на парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Коломия. Преосвященному владиці Василію співслужили: парох парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії – отець доктор Андрій Танасійчук та сотрудник парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії – о. Дмитро Щербатий.

Звертаючись до вірних, владика зазначив: «Україна стоїть, бореться, лікує рани війни, рятує людей, пригортає до себе страждаючих дітей та змінює світ, завдяки мужнім воїнам Української Армії… Весь народ має виступити єдиним фронтом проти гріха вбивства, насильства, щоби захистити гідність людського життя. Маємо зробити блокпост з посту та молитви, щоби зміцнити Україну. Наше військо бореться, але ми, люди в тилу, маємо працювати на благо України, щоби вистояти у цій війні. Сьогодні ми оплакуємо тисячі мирних людей, котрі загинули у цій війні, й випрошуємо у Бога швидкої перемоги, миру та щастя для кожного із нас. Молімося, а Господь обов’язково нас почує і вислухає!».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії