Посвячення міжконфесійної каплиці Пресвятої родини в с. Старі Кути

8 грудня у с. Старі Кути Косівського протопресвітеріату відбулася історична подія – у підніжжі гори освятили міжконфесійну каплицю Пресвятої родини.

Чин освячення здійснив правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк) у співслужінні з протопресвітером Косівським о.Романом Іванюликом, сотрудником о.Юрієм Корпанюком, настоятелем монастиря в с.Погоня о.Никодимом Гуралюком, місцевим парохом о.Юрієм Костиком, парохом с. Старі Кути о.Василем Воєводою. Присутніми на посвяченні також були: представники районної влади, жертводавці, духовенство УПЦ КП та УАПЦ.

“Коли Ісус народився, то люди Його не прийняли. Більше того влада хотіла знищити Дитятко. Але у сні Йосипові з’явився ангел і сказав: “Бери Дитятко і Матір Його та йди до Єгипту.” І Йосип, корячись Божій Волі, виконав наказ. Скільки в нас тепер є емігрантів, де чоловік чи дружина залишає сім’ю та їде шукати кращої долі закордоном. І тоді сім’я терпить занепад. А сім’я – це домашня церква. І ця капличка, немов родина перед якою стоять великі випробування. Та якщо наріжний камінь – Христос, то основа сім’ї міцна”, – сказав владика.

Опісля освячення відбувся чин Посвяти Найсвятішим Серцям Ісуса та Марії.

Учні Кутської катехитичної школи з дитячою любов’ю та щирістю вознесли молитву за мир і єдність України. На закінчення владика Василій поблагословив всіх через миропомазання.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархі

ї


Новини єпархії