Перше причастя в Отинії

14-15 вересня у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ  м.Отинія відбулося свято Першої Сповіді та урочистого Святого Причастя, до якого приступило 17 маленьких парафіян.

Хлопчики та дівчатка протягом року відповідально готувалися до важливої події в їхньому житті – щирої та Першої Святої Сповіді, а також прийняття Тіла і Крові Ісуса Христа. Діти відвідували катехизацію, яка проводилася в парафіяльній Катехитичній школі під проводом катехитів: брата Івана Харевича та п.Люби Малярчук.

У п’ятницю,  14 вересня, діти приступили до Таїни Святої Сповіді, а настуного дня взяли участь у Божественній Літургії, яка відчинила двері їхніх сердець на прийняття Христа у Пресвятій Євхаристії.

Зі своїм пастирським словом під час проповіді о.Василій Мельничук звернувся не тільки до дітей, але й до батьків, наголошуючи на їхній відповідальності за духовне зростання малечі та потребі гарного прикладу особистого духовного життя: “Сьогодні у нас велике свято, але це свято повинне тривати протягом цілого життя як у дітей, так і у вас, дорогі батьки. Адже свято зустрічі із Живим Христом підкріплює та зміцнює кожного зокрема”, – сказав священик.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя діти отримали пам’ятку про важливу подію в своєму житті.

По завершенню богослужіння батьки щиро подякували Богу за безцінний дар Пресвятої Євхаристії, священику – за уділення Святих Таїн та катехитам за добрі знання та терпеливість, якими вони ділилися з дітьми.

Опісля малеча разом з батьками випустили у небо білі кульки та зробили спільне фото.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії