Конференція “Основні засади духовного проводу”

11 грудня в приміщенні Коломийської єпархії відбулася конференція на тему: “Основні засади духовного проводу” за участі священиків єпахії, які відповідальні за катехитичне і молодіжне служіння Церкви. Конференцію провів о. Петро Майба СДБ заступник голови комісії УГКЦ у справах освіти та виховання.

Метою заходу було поділитися зі слухачами способами духовного зросту і вдосконалення у повсякденному християнському житті, щоб кожна віруюча людина розуміла Бога як найбільшу цінність та добро.

“Людина мусить бути в постійному контакті зі своїм Творцем, багато про Нього знати, Ним жити, усвідомлюючи що Господь є любов, а ми – втілення цієї любові”, – наголосив доповідач.

Далі духовенство поспілкувалось по сенс життя, зазначивши що він полягає в бажанні єднатися з Богом. Та все ж багато з нас, як би це парадоксально не звучало, хочуть бути з Ісусом, але жити без Нього, забуваючи, що вічність найбільший здобуток кожного із нас. Особливий акцент о.Петро ставив також на тому, що віряни повинні намагатися реалізовувати святість свого життя кожного дня, розуміючи, якщо Бог на першому місці, то все решта буде на своєму.

Автор: о. Іван Гедзик для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії