Коломияни помолились вервицю за збереження життя

Упродовж усього свого існування Церква завжди виступала за захист життя. Так щороку у другу суботу Великого посту греко-католики молитовно відзначають День пам’яті абортованих дітей. Основною метою цього дня є звернути увагу суспільства до вбивства ще ненароджених дітей.

У Коломиї пам’ятний день відзначили спільною молитвою на вервиці за збереження життя. Захід, який відбувся у катедральному соборі Преображення Христового, організувала Комісія охорони здоров’я Коломийської єпархії. Присутні помолились перед іконою Пресвятої Богородиці “Це Мати Твоя” спільно з головою Комісії о.Юрієм Савчуком та адміністратором храму о. Володимиром Білослудцевим.

У кожному розважанні вірні роздумували про втрачених через аборти та просили в Бога ласки за їх припинення.

По завершенню молитви о.Юрій Савчук розповів про Місію “Рахиль”, яку сьогодні пропонує УГКЦ.

“Втрата ненародженої дитини не може зникнути безслідно, тому програма, розроблена на Патріаршому рівні, має на меті допомогти батькам пережити душевний біль та налагодити міжособистісні стосунки. Така проблема стосується не тільки абортів, сюди входять також викидні та народження мертвої дитини. Власне тому, всім, хто потерпає від докорів Церква та фахівці Місії “Рахиль” готові допомоги примиратись з Богом та собою”, – сказав священик.

Наостанок присутніх ознайомили з відповідною літературою та контактами Місії “Рахиль”.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії