Коломияни молитовно вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

“Героїв Україна пам’ятає” – під такою назвою у 5-ту річницю пам’яті Небесної Сотні у Коломиї відбувся мітинг-реквієм.

На площі Відродження, біля пам’ятного знаку Героям, молитовно згадали тих, чиї душі відійшли у вічність через секундний постріл під час найстрашніших днів і ночей Революції Гідності.

Поминальну панахиду очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) спільно з духовенством. У своєму слові єпископ наголосив, що попри час, який незбагненно швидко спливає, ми не повинні забувати Героїв, які розпочали писати сторінку новітньої історії України.

“Українці п’ять років тому, продемонстрували всьому світові уроки мужності і відваги, ставши в обороні гідності особи. Люди наповнилися сміливістю і євангельським ключем – добром перемогли зло. Наш народ, змінивши світ, багатьом приниженим, поневоленим і слабким людям повернув найбільший дар – надію на перемогу”, – сказав владика.

Віддати шану полеглим Героям Небесної Сотні, а зокрема й землякам, також прийшли очільники влади та чимало небайдужих коломиян. Вкотре, пригадуючи трагічні події лютневих протистоянь і вшановуючи пам’ять Героїв, ми повинні збагнути всю цінність і свою приналежність до творення історії української державності.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії