Християнський табір “ОАЗИС” провели в Коломиї

Незабутнім початком зимових канікул для дітей парафії св. Миколая Чудотворця м. Коломиї став християнський табір “ОАЗИС”, який пройшов при парафії 29-30 грудня.  

Останні вихідні цього року стали цікавими для дітей парафії завдяки християнському табору. Учасників було близько 30 віком від 8 до 16 років. Основним завданням християнського табору стало сповіщення дітям Доброї Новини про Бога та велику Божу любов до нас, людей.

Протягом двох днів діти мали нагоду послухати цікаві і наглядні катехизації та науки, взяти участь у діленнях, конференціях, цікавих майстер-класах, співах та танцювальних бансах. Під час проведення табору усі аніматори старалися відкрити дітей на Божу любов та спрямувати на стежку духовного зростання. Кожен учасник “ОАЗИСу” мав можливість зачерпнути для себе багато нового і цікавого, а зокрема збагатитися духовно. Під час проведення табору усі діти мали нагоду приступити до Святої Таїни Покаяння та брати активну участь у Божественній Літургії через прийняття Пресвятої Євхаристії.

Кульмінацією християнського табору став вечір талантів. Діти разом з аніматорами показали батькам підготовлені біблійні сценки, співали вивчені пісні, танцювали банси та ділилися свідченнями Божої любові. Завершився табір щирою подякою аніматорам, учасникам та всім, хто долучився до його проведення.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії