Хресна дорога за Україну

У середу Страсного тижня діти та молодь церкви Стрітення Господнього м.Коломиї під керівництвом катехита парафії п. Оксани Борисевич провели Хресну дорогу, в якій молилися за Україну.

У роздумах над стаціями, згадували всіх борців за незалежність нашої держави, а особливий акцент був звернений на героїв Небесної сотні, які не змирилися з приниженням людської гідності і в мирний час на головній площі держави були розстріляні за наказом переляканої влади.

Дані розважання допомогли вірним повернутися в недалеку історію, а також в молитві згадати всіх загиблих як на Майдані. так і у російсько-українській війні на Сході України. На завершення хресної дороги парох храму Стрітення Господнього о. Роман Кіцелюк у проповіді згадав про участь коломиян у Революції Гідності, а також застеріг перед небезпекою, яка знову-таки може постати перед Україною в тому випадку, коли вічні цінності та основні принципи державності, такі як мова, віра, культура, історія у народу відходять на другий план, а на першому ставиться бажання слави, влади та швидкого збагачення.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії