Храмовий празник парафії Стрітення Господнього у Коломиї

15 лютого, на сороковий день після Різдва, наша Церква відзначає свято Стрітення Господнього. Цю величну подію – зустріч праведного Симеона та Спасителя у єрусалимському храмі пропокував ще пророк Ісая. Згодом і старцю Симеону було дано Господнє одкровення, що він не помре аж доки не побачить Ісуса.

Саме цього дня однойменна парафія м.Коломиї святкує храмовий празник. З цієї нагоди урочисту Божественну Літургію при парафії очолив єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк). Співслужили владиці: парох храму о.Роман Кіцелюк, синкел у справах мирян о.Юрій Лукачик, економ єпархії о.Віктор Прийдун, віце-канцлер о.Олександр Федоришин та о.Володимир Білослудцев.

Зі святковою проповіддю до вірних звернувся о.Володимир Білослудцев, який наголосив на значенні сьогоднішньої події. “Прийнявши в свої обійми Сина Божого, збулося пророцтво і праведник Симеон вигукнув: “Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм, з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, яке Ти приготував перед усіма народами. Світло на просвіту поган і славу людей Твоїх Ізраїля”. (Лк. 2,29-32) – ще раз підкреслив проповідник.

Також священик розповів присутнім про важливість стрітенської свічки, яку цього дня освячуємо.

Після богослужіння звучали многоліття для о.Романа Кіцелюка з нагоди 14-річчя ієрейських свячень.

Привітати священика завітали також голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук та начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Федор.

Далі відбулося освячення води, свічок та мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії