Капелан Коломийської єпархії отримав відзнаку від Президента України

Отець Михайло Дзюба є адміністратором церкви Введення в храм Пресвятої Діви Марії с.Нижній Вербіж. Від початку протистоянь на майдані, в час Революції гідності, священик не залишався осторонь. По сьогодні він продовжує здійснювати душпастирську опіку в зоні бойових дій, будучи капеланом добровольчого військового підрозділу “Чорної Сотні”.

Неодноразово священик збирав та перевозив благодійну допомогу для військовослужбовців на сході. А крім того, довкола себе о.Михайло гуртує молодь, виховуючи її  на засадах християнської моралі та патріотичного духу.

9 листопада, після Божественної Літургії, в Катедральному соборі Воскресіння Христового м.Івано-Франківськ, капелан отримав відзнаку від Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”. Також зі словами вдячності нагороду “За честь і звитягу” о.Михайлу вручив міський голова Руслан Марцінків.

На своїй сторінці у Фейсбук о.Михайло написав: “Служити Богові, Святій Христовій Церкві та Україні – це найбільше моє щастя і покликання!”

 Автор: Інеса Дрислюк

Фото з особистого архіву о.Михайла Дзюби

 

 

 

Нагороди Михайла Дзюбу в День захисника України нагородили медаллю “Захисникам Вітчизни”.

подяку за плідну співпрацю,

Відзнаку Президента України вручили за здійснення волонтерської діяльності, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення. Вронський неодноразово їздив на ротації до українських бійців, а також збирав та перевозив благодійну допомогу для військовиків.

 

 


Новини єпархії