Фестиваль коляд “На Рождество” у м.Надвірна

10 лютого у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії відбувся VІІІ фестиваль коляд “На Рождество”.

Масштабне дійство, яке проводиться щороку, об’єднало колядою солістів, церковні, народні аматорські та дитячі хори, вокальні ансамблі, творчі та родинні колективи. Колядували як надвірнянці, так і приїжджі гості. Загалом 15 номерів.

Перед початоком до присутніх звернувся правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк), який у своєму слові згадав бійців, що пребувають в зоні бойових дій на сході країни. Владика зауважив, що “там б’ють гради, а ми звіси маємо бити молитвою. Таким градом молитви є і наш фестиваль коляди.”

Далі продовжилась культурна програма, яку розпочали театралізованим дійством “Вертеп” за участі акторів Івано-Франківського музично-драматичного театру ім.Івана Франка.

Усім виконавцям та організаторам заходу вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Право закривати фестиваль належало особливим гостям свята – Національній заслуженій капелі бандуристів України ім.Г.І. Майбороди.

По закінченню звучали слова подяки, зокрема від настоятеля прокатедрального собору о.Андрія Бакоти, який зазначив, що завдяки учасникам фестивалю кожен зміг відчути тепло, затишок і дух Різдва.

Гучними оплесками глядачі провели виконавців, прощаючись з ними до наступної коляди.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії