Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка

15 грудня в с.Турка відбувся волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу, який проводиться вже вдруге, стала Івано-Франківська обласна спілка журналістів за підтримки голови АТЗТ “Степан Мельничук” Мирослава Червінського.

Цьогоріч у турнірі взяло участь п’ять команд. На початку, з вітальним словом, до учасників змагань звернулись: референт відділу душпастирства спорту в Коломийській єпархії о.Володимир Гуменюк, почесний консул Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василь Вишиванюк, відповідальний секретар обласної спілки журналістів Вікторія Плахта, голова районної ради Роман Дячук та організатор заходу Мирослав Червінський.

У своєму слові вони зазначили, що саме волейбол був одним із найулюбленіших видів спорту Михайла Васильовича і тому довкола цієї гри сьогодні об’єднались журналісти Прикарпаття, священнослужителі, представників місцевих органів влади і Коломийські ветерани.

За результатами гри першість у турнірі виборола команда Коломийських ветеранів, друге місце здобула команда с.Турки, третіми стали гравці Коломийської районної ради. Четверте і п’яте місця поділили між собою духовенство Коломийської єпархії УГКЦ та журналісти. Переможцям дістався пам’ятний кубок, а волейболістів усіх команд було нагороджено медалями. 

Автор: Інеса Дрислюк для прес-служба єпархії


Новини єпархії