Духовенство Коломийського деканату і працівники єпархіальної курії подякували Богу за прожитий рік

31 грудня, в останній день 2018 року, владика Василій (Івасюк) молився в Катедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї.

Подячний молебень, перед Коломийською іконою Пресвятої Богородиці “Це Мати Твоя”, єпископ помолився спільно зі священнослужителями Коломийського деканату і працівниками єпархіальної курії.

Опісля владика звернувся до присутніх з такими словами: “Ми зібралися сьогодні, щоб перепросити брат брата і Господа нашого Ісуса Христа за всі провини та подякувати Богові за Його милосердя над нами і один одного обійняти братньою любов’ю”.

Також, у своєму слові, владика зазначив, що прощання зі Старим роком і зустріч Нового пригадує нам швидкоплинність людського життя. “Все минає. Між вчора й завтра – тільки одна мить. Тому ми завжди повинні складати подяку Богові, адже час не повернеш ніколи, ми навіть не знаємо скільки його кожному відведено. Натомість, коли ставимо відрізок гідного життя на землі у Божий вимір, він не втрачає сенсу, а набирає виміру вічності. Про це пам’ятаймо”, – сказав кир Василій.

Наостанок кир Василій подякував всім за спільну працю та привітав з прийдешнім святом.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії