Діти Коломийської єпархії долучилися до ініціативи «Мільйон дітей моляться на вервиці»

18 жовтня 2022 р. Б. діти, молодь та дорослі Коломийської єпархії долучилися до Всесвітньої молитви дітей на вервиці під гаслом «Мільйон дітей моляться на вервиці».

Розпочинаючи із 2019 р. Б., молитва на вервиці поширюється по різним закуткам світу. І мільйони дітей долучаються до неї. Адже молитва творить чудеса, а молитва дітей здатна привернути серце Бога.

«Цьогорічну ініціативу «Мільйон дітей моляться вервицю», з благословення правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, підтримали не тільки діти, але й молодь та дорослі на теренах Коломийської єпархії. Бо саме сьогодні молитва так потрібна кожному із нас, – наголошує голова катехитичної комісії Коломийської єпархії о. Ярослав Врублевський.

І храм наповнюється ніжними голосами дітей, які щиро, смиренно, так по-дитячому просять Богородицю, щоби Вона допомогла, захистила, відвернула лихоліття війни, дарувала довгоочікуваний мир та перемогу, повернула додому усіх, хто боронить рідну землю від російської навали. Бо Вона, Пресвята Богородиця, не тільки Матір Господа нашого Ісуса Христа, але й наша Мати. А Мати може зробити усе, щоби Її діти жили у мирі, любові, злагоді та добробуті.

Пресслужба Коломийської єпархії

 

 


Новини єпархії