Звернення владики Василія Івасюка про допомогу потерпілим унаслідок повені

«Хто чинить бідному добро, той Господеві позичає,

І він йому відплатить за його добродійство»

(Прип.19:17).

Всесвітлішим і всечеснішим отцям та людям доброї волі.

 

Слава Ісусу Христу! Дня 26 червня, у празник Христа Чоловіколюбця, котрий в народі називають Серця Христового, декани Коломийської єпархії разом з Економічною Радою мали на повістці дня одне питання: «Як допомогти потерпілим людям від наслідків повені у Карпатах 2020 року».

Найперше людям потрібні продукти харчування, питна вода і житло, яке забрала раптова повінь або зруйнувала його до такої степені, що воно вже не підлягає ремонту. Не менш потрібними є також одяг, медикаменти і лікування, щоб зберегти здоров’я дітей та молоді, належно зібрати їх на навчання, а до місяця вересня –жовтня підготувати житло на холодний період.

Коломийська єпархія разом з благодійною організацією «Карітас» та допомогою Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії вже почали роздавати матеріальну допомогу і морально підтримувати потерпілих.

Виходячи з вищесказаного, звертаюся до всіх людей доброї волі дня 05 липня 2020 року на свято Матері Божої Неустанної Помочі і Всіх святих українського народу провести наступні заходи:

1). Священникам розпочати молитися щоденно разом з вірними за подолання наслідків повені 2020 року у Карпатах. Благати проголошених покровителів нашої єпархії і перед іконою «Це Мати твоя» з мощами Предтечі Івана Хрестителя й перед іконою з мощами блаженного Миколая Чарнецького про шлях подолання трагедії;

2). Розпочати збір продуктів харчування, питної води і лікарств для передачі потерпілим;

3). Дня 05 липня підготувати і провести збірку по парафіях єпархії;

4). Всіх людей доброї волі – бізнесменів, керівників підприємств, місцеву та обласну владу прошу добровільно долучитися до фінансової збірки;

5). Деканам приймати всі види допомоги, вести детальний облік у письмовій формі та звітувати перед управлінням єпархії про стан виконання збірки;

6). Кошти і матеріальну допомогу подати до управління єпархії для подальшого і якнайшвидшого розподілу між потерпілими;

7). Деканам подати списки найбільш потребуючих людей, а також парафій.

 

«Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині»

Френсіс Бекон

 

З надією на відкриті ваші серця до потерпілих в час повені у Карпатах 2020 року.

Благословення Господнє на вас!

 

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

 

Коломия 27 червня 2020 року Божого

м. Коломия


Новини єпархії