Благодійний фонд “Карітас” розпочинає щорічну акцію “Великодня милостиня”

Завантажити документ

Пастирський лист на проведення щорічної благодійної акції
“Великодня милостиня”

 “Коли я був голодний, ви дали мені їсти” (Мт.25, 35).

 

Всесвітлішим та всечеснішим отцям, вірним Коломийської єпархії
та усім людям доброї волі

Слава Ісусу Христу!

Час Великого посту – це період приготування до Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа молитвою, покутою та ділами милосердя перед ближніми. Подібно вчинив митар Закхей, сказавши: “Господи, ось половину майна свого віддаю вбогим….” (Лк. 19, 8).

Карітас Коломийської єпархії УГКЦ щороку проводить акції милосердя і організовує збірку на потреби благодійної їдальні та допомоги бездомним. І тому ми звертаємося до людей доброї волі виявити милосердя через добровільну пожертву в отриману скриньку. Ваші пожертви будуть спрямовані на харчування для безхатченків, осіб із інвалідністю, дітей у складних життєвих обставинах. У благодійних їдальнях єпархіального Карітасу щоденно харчуються близько ста осіб, зокрема у 2017 році було видано 20 000 обідів. Кожний християнин повинен відчувати відповідальність за свого ближнього у потребі і допомогти їм і цього року.

Багато людей на час посту роблять добрі постанови, коли відмовляються від алкоголю, солодощів чи інших речей, а збережені кошти зможуть пожертвувати до скриньки на допомогу обездоленим. Пожертва у сумі 5-10 гривень допоможе забезпечити обідом одну особу в день.

“Коли я був голодний, ви дали мені їсти” (Мт. 25, 35).  Тому наш погляд і милостиня, звернені у сторону потреби голодних і бездомних, допоможе вам відкрити двері до Царства Божого.

У цей великий та благодатний час Великого посту звертаюся із проханням до всіх священнослужителів та вірних єпархії долучитися до акції “Великодня милостиня”, яку організовує Благодійний Фонд “Карітас Коломийської єпархії УГКЦ”.

З Архієрейським благословенням

 

Єпископ Василій Івасюк

Єпарх Коломийський


Новини єпархії