Духовенство єпархії взяло участь у волейбольному турнірі з нагоди Міжнародного дня студента

16 листопада у Коломийському Політехнічному коледжі Національного університету “Львівська політехніка” відбувся волейбольний турнір з нагоди Міжнародного дня студента. 

В турнірі, який вже також стає традиційним, взяли участь дві найсильніші студентські команди Коломиї: волейбольні збірні Політехнічного коледжу, Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та команда священиків Коломийської єпархії УГКЦ.

Після спільної молитви та слів привітань від о.Володимира Гуменюка – відповідального за спорт у Коломийській єпархії УГКЦ, директора Політехніки п.Андрія Ляшеника і директора Інституту п. Юрія Плекана, команди, вийшовши на волейбольний майданчик розпочали змагання.

Слід зазначити, що боротьба була досить напруженою. Неабияк тішить те, що наша молодь дійсно є добрими спортсменами, відмінно підготовленими, з якими займаються фахівці-тренери, що дає результати. Адже волейбольна команда Коломийської політехніки є неодноразовим переможцем обласних студентських спартакіад та інших турнірів. Вони і зайняли перше місце в турнірі, показавши надзвичайно високий спортивний рівень. Так само і студенти Коломийського навчально-наукового інституту у гідній боротьбі зайняли друге місце, а команда священиків єпархії, хоч і стала третьою в цьому турнірі, але чинила достойний опір молодим суперникам та отримала величезний досвід для майбутніх перемог.

Всі спортсмени, по завершенні турніру, були нагороджені грамотами, а команди отримали кубки та комплекти спортивної форми, які люб’язно надав директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” п.Святослав Бойко.

Щиро дякуємо дирекції Політехнічного коледжу спільно з Коломийським навчальним-наукового інституту Прикарпатського національного університету та плануємо продовження подібних спортивних змагань, оскільки власний добрий приклад здорового способу життя, доброго і чесного суперництва на спортивних майданчиках є найкращим способом виховання студентської молоді.

Також вітаємо всіх із Міжнародним днем студента і бажаємо добрих здобутків у навчанні та особистому житті.

Автор: о. Олександр Селезінка для прес-служби єпархії


Новини єпархії