25 річниця з дня освячення храму у с. Стецівка

8 листопада свята Церква вшановує пам’ять одного із ранньохристиянських великомучеників – святого Дмитрія Солунського. Геройську віру святого Дмитрія Господь Бог прославив не тільки різними чудами після його смерті, але також нетлінністю тіла та мироточивістю. Коли через сто років після його смерті відчинили гріб — то знайшли його тіло нетлінне, а його кості видавали пахуче миро, яке зціляло недужих.

Вчора, 8 листопада, з нагоди храмового празника та 25-ліття з дня освячення храму, до села Стецівка завітав з душпастирським візитом правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк. Цікавим фактом є те, що за 25 років існування храму ще жодного разу архиєрей не відвідував цю парохію, і владика Василій є першим єпископом, який завітав до цього храму.

«Господь хоче, щоб віруючі люди змінювали цей світ, Україну, своє село на краще, приносили користь та дарували людям надію. Дякуємо Богові за роки незалежності, з якими прийшла свобода для проповіді Євангелія. Пам’ятаймо друзі, що тільки Бог та Його живе Слово має справжню силу руйнувати темряву та приносити віру і любов туди, де її потребують. Двадцять п’ять років — служимо Христові і людям», —  підкреслив владика Василій у своїй проповіді.

Опісля Божественної Літургії відбулося традиційне освячення води та благословення через обряд мирування.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 

 


Новини єпархії