У переддень свята прочани Зарваниці молились Молебень до Пресвятої Богородиці

Увечері, 27 серпня, тисячі вірних із запаленими свічками пройшли центральною вулицею Зарваниці, співаючи пісню “Із Києва міста”. Традиційно похід зі свічками розпочався біля парафіяльного храму Пресвятої Трійці та Покрову Пресвятої Богородиці і завершився біля монументу Пресвятої Богородиці на чудотворному місці. Відтак владика Василь (Івасюк), єпарх Коломийський, та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) спільно з духовенством відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці.

До присутніх зі словом проповіді звернувся правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василь (Івасюк), роздумуючи над

У свою чергу хранитель Гробу Господнього Святої землі о. Франческо Паттон, ЧБМ, пригадав про значення паломництва у житті християнина. “Паломництво є пов’язане з бажанням іти слідами Ісуса, щоб могти побачити і доторкнутися до місць, де Він проповідував, жив, творив чудеса, був розп’ятий і помер за нас, був похований, щоб воскреснути третього дня. Іти по стопах Ісуса – це найкращий опис, який означає бути Його учнями, бути християнами!”, – зауважив о. Франческо. 


Без категорії